İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne bir ödül daha...
Geri

      

Sağlıklı Kentler Birliği tarafından düzenlenen “Aktif Yaşlanma” başlıklı konferans, 30.Olağan Meclis Toplantısı ve "Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Yarışması” ödül töreni Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde 12-13-14 Ekim 2018 tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşti.

Sağlıklı Kentler Birliği’nin üye belediyelere yönelik her yıl düzenlemiş olduğu “Sağlıklı Şehirler En İyi Uygulama Ödülleri 2018”in sahiplerini bulduğu Kadıköy/İstanbul buluşmasında, İzmir Büyükşehir Belediyesi de ödül aldı. “Sosyal Sorumluluk”, Sağlıklı Şehir Planlaması”, Sağlıklı Yaşam” ve “Sağlıklı Çevre” kategorilerinden “Sağlıklı Çevre” kategorisinde “Sıfır Salımlı Kent içi Toplu Ulaşım” ile 91 proje içerisinden ödüle layık görüldü. Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ödülü İzmir Büyükşehir Belediyesi adına ESHOT Yapı Tesisleri Daire Başkanı Vahyettin AKYOL’a takdim etti.

      
          
Kadıköy’deki konferans ve ödül törenine İzmir Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Etüt Proje ve İhale İşleri Şube Müdürü Nilüfer ALTINKAYA, Teknoloji Geliştirme Şube Müdürü Hakan ÜZKAT ve İzmir Büyükşehir Belediyesi Sağlıklı Kentler ve Temiz Enerji Şube Müdürlüğü’nden Aylin CENGİZ YEL’de katılım sağlamıştır.